Yeni Windows 10 Pro Güncellemesi Kullanıcıları Memnun Etti

Yeni Windows 10 Pro Güncellemesi Kullanıcıları Memnun Etti

347 views
0
PAYLAŞ

Microsoft’un bir süredir üzerinde çalıştığı yeni Windows 10 Pro güncellemesiyle birlikte bilgisayarlar hızlandı.

Yazılım devi Microsoft’un sevilen işletim sistemi Windows 10’ın profesyonel kullanıcılar ve iş alanındaki kullanıcıları hedef alan sürümü olan Windows 10 Pro için gelen son güncelleme kullanıcıları memnun etti.

Yeni güncelleme ile birlikte yeni bir dosya sistemine geçen Windows 10 Pro’nun yeni dosya sistemi Resilient File System yani Esnek Dosya Sistemi olmuştu. Yeni dosya sistemiyle birlikte kullanıcılar yüksek kapasitedeki dosyalarıyla kolayca işlemler yapabiliyordu.

Standart Windows 10 sürümlerinin 2 TB’a kadar bellek desteklediğini düşünüldüğünde Windows 10 Pro sürümü toplamda 4.7 zettabayt boyutundaki belleklere izin veriyor.

İş alanında kullanıcıların yükünü ciddi anlamda azaltacak olan yeni Windows 10 Pro güncellemesinin ilerleyen günlerde bazı kullanıcılara geleceği söylense de yıl başında tüm Windows 10 Pro kullanıcıları gelen bu yeni güncellemeye sahip olacak.

Ayrıca yeni Windows 10 Pro güncellemesi sadece bellek kapasitesi anlamında yenilikler içermiyor. Güncellemeyi alan kullanıcıların aktardıklarına göre bilgisayarları çok daha hızlandı. Oynadıkları oyunlarda FPS artışları yaşadıklarını dile getiren kullanıcılar yeni güncellemeden oldukça memnun olduklarını da dile getirdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK