Xiaomi Mi 6 ve Redmi Note 4X İçin MIUI 9 Çıktı

Xiaomi Mi 6 ve Redmi Note 4X İçin MIUI 9 Çıktı

343 views
0
PAYLAŞ

Çin’in büyük akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi’nin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı yeni arayüz güncellemesi MIUI 9’un betası Xiaomi Mi 6 ve Redmi Note 4X modelleri için çıktı.

Çinli dev akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin büyük bir satış başarısı yakalayan Mi 6 ve orta segment akıllı telefonu Xiaomi Redmi Note 4X modelleri için MIUI 9 arayüzünün Beta sürümü çıktı. Xiaomi’nin yeni güncelleme ile birlikte cihazlarına sistem optimizasyonu, yeni ikonlar, yeni uygulama açma – kapatma animasyonları, yenilenmiş bölünmüş ekran deneyimi gibi önemli yenilikler getirdiği görülüyor.

Xiaomi’nin yeni arayüz güncellemesi MIUI 9’a öncelikli olarak sahip olacak olan Mi 6 ve Redmi Note 4X modellerinin ardından pek çok Xiaomi modelleri bu yeni arayüz güncellemesine sahip olacak.

Yeni arayüz güncellemesini cihazlarına yüklemeden önce cihazlarını yedeklemeleri öneriliyor. Yeni arayüz güncellemesi olan MIUI 9’un ülkemizde satışa sunulan Xiaomi modelleri için ne zaman çıkacağı ise belirsizliğini koruyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK