Teknolojinin İki Devinden Süper Ortaklık!

Teknolojinin İki Devinden Süper Ortaklık!

101 views
0
PAYLAŞ

Teknoloji denince aklan gelen iki isim hiç şüphesiz ki Intel ve Microsoft. Intel ve Microsoft’un işletmeler için beraber yapmış oldukları Blockchain teknolojisinden yararlanmalarını sağlayacak Coco adında bir framework geliştirdi. Dijital para birimlerine katkı sağlayan Blockchain teknolojisini işletmelere katkı sağlamak amacıyla yapmış oldukları Coco bu alanda sağlam bir yenilik olarak göze çarpıyor.

Bu teknolojiyi işletmelere arasında yaygınlaştırmak ve bunun sonucunda bir çok işletmenin güvenli ve hızlı işlemini yapmak bu teknolojinin en büyük amacı. Aynı zamanda Blockchain’in protokol teknolojisi ile olan karmaşıklığını da azaltmayı hedeflediklerini söylüyor. Sağlık hizmetleri, perakende, lojistik gibi alanlarda çalışan sektörlerin arasında daha da gerçekçi blockchain senaryolarına da ışık tutacağını gösteriyor.

Coco framework’ün 1.600’ün üzerinde işlem hızına sahip olacağının yanında kesintisiz ve gizli bilgi yönetimine de olanak sağlayacağı gözüküyor. Bu durumda güvenlik ve gizlilik konusunda sıkıntı yaşayan işletmelere büyük bir yardımda bulunacağı ve bu hizmetten oldukça memnun kalacakları da açıkça görülüyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK