Outlook’a Yeni Tasarım

Outlook’a Yeni Tasarım

67 views
0
PAYLAŞ

Microsoft tarafından kısa süre önce kullanıcıların beğenisine açılan hızlı bir beta versiyonu bulunan Outlook Ağustos ayının ortalarından itibaren herkes tarafından kullanılabiliyor olacak. Yeni güncellemelerden sonra Outlook‘un kullanıcılarında bir artış meydana gelmesi planlanıyor.

Outlook mail kullanıcıları bu yeni ve hızlı yeni versiyonu arayüzün sağ üst tarafında bulunan (Try To BetaBeta’yı Dene kısmından görebilirler. Değişiklik daha çok tasarım ile ilgili olmuş ve çok daha kullanışlı bir hale getirilerek daha da modernize etmişler. Windows 10‘da bulunan posta uygulamasına da benzeyen bu yeni arayüzde iletilerin okunması ve maillerin eklerinde bulunan dosyaların ön izlenmesi kolaylaştırılmış görünüyor.

Diğer bir değişiklik ise arama kutucuğu kısmında yaşanmış ve sayfanın üst kısmına alınmış. E posta yazarken hızlı öneriler özelliği sayesinde yeni bir yardımcı ortaya çıkmış ve iletilerinize isterseniz emoji veya GIF eklemek de daha kolay hale gelmiş. Hızlı Öneriler kısmından kullanıcılara özel restoranlar veya uçuş bilgileriniz gibi ihtiyacınız olan çeşitli bilgileri içeren kolay kullanım şeklide arayüze eklenenler arasında bulunuyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK