Nvidia 387.92 GeForce’a Yeni Güncelleme Geldi

Nvidia 387.92 GeForce’a Yeni Güncelleme Geldi

GPU'nun dev üreticisi Nvidia tarafından GeForce kullanıcılarının bir süredir beklediği yeni yazılım güncellemesi en sonunda yüklenebilir hale geldi.

67 views
0
PAYLAŞ

GPU’nun dev üreticisi Nvidia tarafından GeForce kullanıcılarının bir süredir beklediği yeni yazılım güncellemesi en sonunda yüklenebilir hale geldi.

Yazılım konusunda en aktif şirketlerden biri olan Nvidia bir süredir üzerinde çalıştığı ve kullanıcılarına büyük vaatlerde bulunduğu yeni yazılım güncellemesini yayınlayarak büyük bir başarıya imza atmış oldu. GPU üreticileri arasında en büyük paya ve saygınlığa sahip olan firma GeForce’un yazılımı çok farklı bir boyuta taşımış oldu.

Özellikle oyun meraklılarını çok yakından ilgilendiren bu güncelleme sayesinde oynanan en yüksek kaliteli oyunlarda bile bundan sonra çok daha iyi bir performans sağlıyor ve oyun zevkinizi katlıyor olacaksınız.

387.92 güncellemesi Forza Motorsport 7 ve hatta Orta Dünya: Shadow of War oyunlarında dahi büyük bir iş çıkararak bilinen en büyük iki AAA oyununda bile çok sağlam bir performans artışı sağlıyor olacak.

Yeni güncelleme ile birlikte öncelikle Windows 10 kullanıcıları için yeni bir HDR desteği sunulmuş ve OpenGL’ye 4.61 desteği de gelmiş oldu. Aynı zamanda GameStream özellikleri içerisinde de büyük değişiklikler görünüyor.

Güncellemenin ardından SLI için Fast Sync’nin yeni teknolojileri de aktifleştirilebiliyor olacak ve bunun dışında oyun meraklılarının çok beğeneceği ve daha çok zevk almalarını sağlayacak birçok eklentide gelmiş oluyor.

Nvdia GeForce kullanıcıları mutlaka yeni güncelleştirmeyi en kısa süre içinde yapmaları ve oyun performanslarını en üst boyuta çıkarmaları konusunda şirket tarafından hem sosyal medya kanalları hem de mesaj yoluyla bilgilendiriliyor olacaklar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK