Lightroom Android’ler İçin Güncellendi

Lightroom Android’ler İçin Güncellendi

68 views
0
PAYLAŞ

Lightroom‘un yeni özelliği yüz güldürüyor. Adobe kullanıcılarının mobil fotoğraf uygulayıcısı Lightroom’a yapılan güncelleme bir çok yenilik sağlıyor. Arayüzü de tamamen değişmiş olan ve eski arayüzünden çok daha dikkat çekici bir hale büründüğünü söyleyerek Lightroom’un yeniliklerine kısaca değinelim.

Bu yeni güncellemeyi sunan firma tarafından yapılan açıklamaya göre tamamen değiştirmiş oldukları arayüzü Android’in tasarım dili göz önünde bulundurularak hazırlandığı ve sadece bununla kalmayıp ufak tefek hataları düzelten bir güncelleme olmadığını öne sürerek iddialı bir giriş yaptılar. Güncellemeyi yüklediğinizde yapılan değişiklikleri açıkça görebildiğiniz halde Adobe’nin öne sürdüğü açıklamalarda olduğu gibi abartı olmadığını da söyleyebiliriz. Fakat güncellemenin Lightroom‘u daha akıcı bir hale getirdiğini ve daha hızlı bir uygulamaya sahip olabileceğinizi söylemek gerekir.

Bunun yanında uygulamada yer verilmiş düğmeler ve kontroller etiketlerle birbirlerinden ayrılmış durumda ve son sistem kamera ve lenslere erişim sağlamasını da uygulamasına eklemiş durumda. Son olarak uygulamayı hali hazırda beğenip kullanan kullanıcılar için bu güncelleme işe yarar gözükmekte.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK