iOS 11’in Sevilen Özelliği iOS 11 Beta 5’te Kaldırıldı

iOS 11’in Sevilen Özelliği iOS 11 Beta 5’te Kaldırıldı

93 views
0
PAYLAŞ

Apple’ın gelecek aylarda çıakrtacağı iOS 11 sürümü merakla beklenirken Apple’da iOS 11 sürümüne yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Apple’ın iOS 11 ile birlikte duyurduğu iMessage görüşmelerini iCloud’da saklama özelliği iOS 11 Beta 5 ile birlikte kaldırıldı.

Apple bilindiği gibi iOS 11’ kısa bir süre içinde yayınlayacak. iOS 11’i yayınlamadan önce çeşitli beta sürümlerle hataları gideren ve yeni özellikler getiren Apple iOS 11’in Beta 5 sürümünde sevilen iOS 11 özelliğini kaldırdı.

Apple’ın yeni iOS 11 işletim sistemi çok önemli özelliklerle birlikte geliyordu. Apple’ın iOS 11 tanıtımında sunduğu en önemli özelliklerden birisi de iMessage görüşmelerin iCloud üzerinde saklanması ve bu sayede tüm Apple cihazlarında kullanılmasıydı. Bu özellikle birlikte kullanıcılar iPhone’ları üzerinde bir iMessage mesajını sildiklerinde tüm Apple cihazlarında o mesajların silinmesini sağlıyordu.

Ancak Apple iOS 11 Beta 5 sürümünde merakla beklenen bu özelliği kaldırdı. Apple’ın iOS 11’in yeni Beta sürümünde bu özelliği yeniden getirip getirmeyeceği ise merak konusu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK