Google Earth Yenileniyor

Google Earth Yenileniyor

63 views
0
PAYLAŞ

Çıkışının ardından büyük bir ivme yakalayarak her gün binlerce kullanıcıyı bünyesine eklenen bir zamanların en büyük ve gözde uygulaması olan Google Earth tekrar eski günlerdeki ihtişamına kavuşabilmek için çeşitli yenilikler ile birlikte geliyor. Yakın zamanda 3D’ye geçiş yaparak tarayıcı desteği gibi farklı özellikler kazanan Google Earth ile yakın bir zaman içerisinde hikaye özelliği de geliyor olacak.

Durumlarımız, fotoğraflarımız ve videolarımız artık Google Earth’e eklenebilecek. Google Earth CEO’su Rebacca Moore yeni projelerinin birkaç sene içerisinde yayınlanacağını ve bu süreci hızlandırmaya çalıştıklarını açıkladı.

Geçmiş etkinlikler ve güzel anılarında köklü platforma eklenebilmesi özelliği sonrasında ziyaretçi sayısının artması da bekleniyor. Hikaye bölümü Instagram ve Snapchat’ten farklı olarak silinmeyen ve kalıcı olarak saklanabilecek. Bu da aynı zamanda kullanıcılara ne zaman nereye gezmek için gittiği ve tatilleriniz de neler yaptığınızı tek bir platform üzerinden anımsatabilecek güzel bir özellik olacak. Hikaye bölümünün Google Maps‘te şuan için yer almayacağını ancak ileride güzel yerler ve anıların maps üzerinden de paylaşılıp insanlara fikir verici bir unsur hale getirilmesinin de mümkün olabileceğini söyledi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK