Apple iOS 11 Beta 6 Sürümünü Yayınladı

Apple iOS 11 Beta 6 Sürümünü Yayınladı

104 views
0
PAYLAŞ

Kısa bir süre sonra yeni iPhone modeliyle birlikte yeni iOS sürümünü de tanıtacak olan Apple yeni iOS sürümü olan iOS 11’in Beta sürümlerini yayınlamaya devam ediyor. Apple yaklaşık olarak 1 hafta önce iOS 11 Beta 5 sürümünü yayınlamışken şimdi de iOS 11 Beta 6 sürümünü yayınladı.

Apple’ın Eylül ayının başında yeni iPhone modellerini tanıtacak ve bu etkinliğin ardından iOS 11’in final sürümünün de kullanıcılarla buluşacak. Apple’ın merakla beklenen etkinliğine sayılı günler kala Apple iOS 11 sürümünde değişiklikler ve iyileştirmeler yapmaya devam ediyor. Apple son olarak dün iOS 11’in Beta 6 sürümünü geliştiricilerle paylaştı.

Apple’ın iOS 11 Beta 6 sürümü sistemsel performansı arttırmanın yanında ufak tefek hataları gideriyor ve bir takım yenilikleri de içinde barındırıyor. Yaklaşık olarak 230 MB boyutunda olan iOS 11 Beta 6 sürümü güncellemesi yeni logoları da içinde bulunduruyor.

iOS 11 Beta 6 ile birlikte Apple artık kullanıcıların alıştığı App Store, Haritalar, Anımsatıcılar ve Saat logolarında ciddi değişikliğe gitmiş. Apple ayrıca iOS 11 Beta 6 sürümünde iOS’de olan bazı duvar kağıtlarını da kaldırmış. Kaldırılan duvar kağıtlarının yeni iOS 11 Beta sürümünde gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.

Ayrıca Apple iOS 11 Beta 6 ile birlikte yeni AirPods animasyonunu da bağlantı ekranına eklemiş durumda. Yeni AirPods animasyonunun oldukça havalı göründüğünü söyleyebiliriz. Sadece 64 Bit işlemcilere sahip iPhone, iPad ve iPod touch modellerinin destekleyeceği iOS 11 sürümü bakalım final sürümüne kadar ne gibi değişiklikler sunacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK