YouTube’dan Mesajlaşmak Artık Mümkün

YouTube’dan Mesajlaşmak Artık Mümkün

65 views
0
PAYLAŞ

YouTube‘da sosyal medya olma yolunda ilerlemeye başladı. Yeni güncelleme ile birlikte platform yepyeni bir özelliğe sahip oldu. Bundan sonra kullanıcılar Youtube içerisinde kendi aralarında mesajlaşabilecekler.

Eklenen yeni özellik ile birlikte Youtube kullanıcıların sosyal medya’ya olan bağımlılıklarını azaltarak kendi platformunun kullanılmasını arttırmak istiyor. İzlenen videolar hakkında tartışma yapılabilecek ve yeni özellik ile birlikte link veya video paylaşımı da yapılabiliyor olacak. Kullanıcılar yeni özelliği çok başarılı bularak kullanımlarının daha da artacağı yönünde olumlu yorumlar yaparken, arkadaşlar kendi aralarında çok daha rahat mesajlaşarak beğendikleri gönderiler üzerinde anında tartışma veya sosyal medya üzerinden diğer sevdiklerine gönderme imkanı da kazanmış oluyor.

Yeni güncelleme hem Android hem de iOS için aktif durumda ve indiren herkes istediği gibi mesajlaşmanın keyfini çıkarabilecek. Diğer sosyal medya platformlarında ne gibi yenilikler geleceği şuan için tartışmadan uzak olsa da YouTube bu hamlesi ile birlikte en büyük sosyal medya devlerinden ciddi oranda bir kullanıcı kitlesini kendine çekecek gibi görünüyor. Umarım yepyeni özellikler ve kullanım kolaylıkları ile birlikte güncellemeler gelmeye devam eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK