YouTube’dan İzlenme Sayıları İçin Büyük Hamle

YouTube’dan İzlenme Sayıları İçin Büyük Hamle

126 views
0
PAYLAŞ

YouTube videolarında yer alan izlenme sayıları hesap edilerek belli süreler içinde yansıtılıyor. Ancak bu durum hangi kanal veya videonun ne kadar popüler olduğunun görünmesi veya takip edilebilmesi açısından bir zaman kaybı yaratıyor.

YouTube şuan geliştirmekte olduğu yeni güncelleme ile birlikte izlenme sayılarını bundan sonra gerçek zamanlı olarak yayınlıyor olacak. Kullanıcılar artık hangi kanalın ne kadar popüler olduğunu ve ne zaman ne kadar izlenme oranına sahip olduğunu anlık olarak görebilecek. Başka bir özellik ise bir video izlenirken sizin izlediğiniz anda kaç tane kullanıcının daha o video’yu izlediğini görebileceksiniz. Bu hem kullanıcılar açısından bir artı teşkil ederken aynı zamanda içerik oluşturucular da hangi saat aralarında videoların daha çok izlendiğini veya maksimum kaç kişiye kadar çıkılabildiğini görüyor olacaklar.

Yakın bir zaman içerisinde mesajlaşma özelliğini de getirmiş olan Youtube yeni güncellemesinden sonra aynı videoyu izleyen kullanıcılar arasında anlık mesajlaşma olanağı da sunarak hem sosyal medya hizmeti verebilecek hem de fikir alışverişlerin de bulunulmasına imkan tanımış olacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK