Yeni Soluk Facebook Watch

Yeni Soluk Facebook Watch

49 views
0
PAYLAŞ

Facebook, dünyanın en büyüklerinden olan YouTube ve Netflix’e yepyeni bir platform ile meydan okuyor. Facebook Watch seç ve izle servisi tüm dizi, tv şovları ve filmlerin bünyesinde barındıracak.

Yeni platform içinde kullanıcılar artık canlı yayın izleyebilecekler ve istedikleri dizi, film veya programı seçip takip edebilecekler. Facebook’un yeni platformu şüphesiz ki diğer platformların kullanıcılarını kendine çekecek gibi görünüyor. Hem sosyal medyayı takip eden hem de online olarak film veya dizi izleyen insanları aynı çatı altında buluşturma fikri kısa süre içinde büyük bir başarı yakalayacakmış gibi görünüyor. Facebook Watch’un diğer bir artısı ise sadece kaydedilmiş olan dizi, film veya şovları değil aynı zamanda canlı yayınları da seyretmeye olanak sağlıyor olması.

Programlar içerisinde seçim yaparken tanımadığınız insanların yorumlarından ziyade kendi arkadaşlarınız seçimlerini görebilecek, izlediklerini öğrenip ona göre kendi seçimlerinizi oluşturabileceksiniz. Arayüz sekmesinde “En çok yorum yapılanlar”, “Arkadaşlarınızın izledikleri”, “En çok güldüren programlar” gibi farklı seçim şanslarınız da olacak. Öncelikle ABD içerisinde belli bir grubun beğenisine açılacak olan platform kısa süre içinde tüm dünyaya yapılacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK