WhatsApp Web’e Hikaye Özelliği Geliyor

WhatsApp Web’e Hikaye Özelliği Geliyor

142 views
0
PAYLAŞ

Anlık mesajlaşma devi WhatsApp uygulamasına her geçen gün yeni kullanıcılar eklenirken WhatsApp’a da her geçen gün yeni özellikler de eklenmeye devam ediyor. WhatsApp’ın geçtiğimiz yıl duyurduğu WhatsApp Web sürümüne WhatsApp’ın yeni özelliği olan Hikayeler desteği geldi.

Neredeyse artık her akıllı telefonda bulunan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcıalrına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın sunduğu Hikayeler özelliğini kullanan kullanıcıların bu hikayelerinin daha çok kişi tarafından izlenebilmesi adına WhatsApp Web sürümüne de Hikayeler desteği getirdi. Artık WhatsApp üzerinden hikaye paylaşan kullanıcıların hikayeleri WhatsApp Web üzerinde de izleyebilecek.

Snapchat’in bir zamanlar en sevilen özelliği olan hikayeler özelliğini kendi servislerine getiren Facebook özellikle Instagram ve WhatsApp servislerinde kullandığı hikayeler özelliği kullanıcılar tarafından çok sevilmişti. WhatsApp üzerinde biraz daha az kullanım oranına sahip olan hikayeler özelliğinin kullanımını arttırmak isteyen Facebook şimdi de WhatsApp Web üzerinden hikayelerin izlenebilmesi desteğini duyurdu.

Günde 250 milyon kişinin kullandığı WhatsApp Status özelliği artık dileyen kullanıcılar tarafından WhatsApp Web uygulaması üzerinden de izlenebilecek. Snapchat kullanıcılarının hikaye kullanım oranını çok geride bırakan WhatsApp Status’ün bu yenilikle birlikte çok daha kullanılması bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK