Twitter Gece Modunu Masaüstü Sürüme Getiriyor

Twitter Gece Modunu Masaüstü Sürüme Getiriyor

74 views
0
PAYLAŞ

Her ne kadar son zamanlarda giderek kullanıcı kaybetse de yine de kullanıcı deneyimi anlamında rakip platformlar arasında çok daha ilerde olan Twitter’ın masaüstü sürümüne de gece modu özelliği geliyor.

Geçtiğimiz yıllarda mobil platform sürümlerine ve Windows 10 sürümüne “Gece Modu” özelliğini getiren Twitter bu özelliği şimdi de masaüstü sürümü için getirmeye hazırlanıyor. Mobil platformlarda bulunan gece görünüşüne benzer özelliklere sahip olacak olan Twitter’ın yeni masaüstü sürümü pek farklı yenilikler sunmasa da kullanıcı deneyimi anlamında oldukça iyi bir görünüme sahip olduğu görülüyor.

Twitter’ın test aşamasında olan masaüstü için “gece modu” özelliğinin kısa bir süre içinde daha da geliştirilip kullanıma sunulması bekleniyor. Kullanıcıların kişisel tercihlerine göre açıp kapayabilecekleri masaüstü sürüm için Twitter gece modunun pek çok kişi tarafından kullanılması bekleniyor.

Görünüşe göre Twitter gece modu üzerinde diğer sosyal medya platformlarına göre çok daha fazla kafa yoruyor. Daha önce Android sürümü için otomatik gece modu özelliğini getiren Twitter’ın bu yeni masaüstü gece modu özelliğinin de ilerleyen süreçte otomatik bir hal alıp almayacağı ise bilinmiyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK