Sosyal Medya Festivali Başlıyor

Sosyal Medya Festivali Başlıyor

108 views
0
PAYLAŞ

Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan sosyal medya festivali 19-20 Ağustos tarihleri arasında İstanbul’da meraklıları ile buluşacak. #HashtagFestivali adı ile anılan festival tamamen sosyal medya üzerine kurulu olacak.

Festival, Fest Etkinlin Organizasyon tarafından düzenleniyor ve Tuzla Marina Arena’da düzenlenecek. Festival birçok ünlü ve önemli sanatçıya da ev sahipliği yapıyor olacak. MFÖ, Can Bonomo, Adamlar, Gaye Su Akyol, Zımba gibi grupları festivalde canlı olacak izleyebileceksiniz. Ayrıca Doğukan Manço tarafından bir DJ performansı da yer alacak. Tabi ki sadece müzik yok, Pamela Spence, Mehmet Turgut, Ferman Akgül, Fatma Turgut tarafından çeşitli söyleşiler ve aktiviteler de sosyal medya festival alanında sizi bekliyor olacak.

Festivalde herhangi bir yaş sınırı bulunmuyor. Ayrıca sosyal medya üzerinden futbol ve basketbol takımları oluşturularak spor müsabakaları da izleyebiliyor olacaksınız. Bunlar dışında herkese göre workshoplar’da bulunuyor olacak. Müzik workshopları, tasarım atölyeleri, çikolata ve yemek workshopları, konsol ve dijital oyunlar, grafitti ve dövme gibi farklı aktiviteler içinde de yer alabilirsiniz. İstanbul ve Kocaeli’den sürekli olarak ring seferler düzenlenecektir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK