Instagram’da Sizden Habersiz Görüntünüz Alınamayacak

Instagram’da Sizden Habersiz Görüntünüz Alınamayacak

98 views
0
PAYLAŞ

Sosyal medyanın devlerinden Instagram yepyeni bir güncelleme ile karşımıza çıktı. 159 milyon aktif kullanıcısı bulunan Instagram kişisel hakların korunması yönünde çok büyük bir güncelleme yaparak kullanıcıların yanında olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Geçtiğimiz aylarda 1 milyar dolar gibi büyük bir rakama Facebook tarafından alındıktan sonra kullanıcı sayısında ve özelliklerinde her hafta yeni bir iyileştirmeye giden Instagram hikayeler bölümü de eklendikten sonra fotoğraflarınızı daha güvende tutacak bir sosyal medya platformuna dönüştü. Bu yeni güncelleme ile birlikte artık fotoğraflarınızı kimin aldığını da bileceksiniz. Ekran görüntüsü alan kişiler size bilgilendirme yolu ile gelecek ve kimin hangi fotoğraf veya videonuzu aldığını haberdar edecek.

Yeni güncellemenin ardından eklenen bir diğer yenilik ise arkadaşlarınızın fotoğraf ve videolarınıza yorum atabilme özelliğinin gelmesi oldu. Bu yeni özelliklerin ardından Instagram‘ın kullanıcı sayısında büyük bir artış daha olması bekleniyor. Yakında tüm platformların bu gibi güncellemelere giderek Instagram‘a rakip olmaları da başka bir ihtimal sunuyor. Sanırım kısa süre içerisinde birçok farklı güncelleme daha gelecek ve sosyal medyanın devi her geçen gün yepyeni özellikler ve geliştirmeler ile karşımıza çıkacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK