Instagram Çoklu Canlı Yayın Özelliğine Kavuştu

Instagram Çoklu Canlı Yayın Özelliğine Kavuştu

72 views
0
PAYLAŞ

Popüler sosyal medya platformu olan Instagram’a canlı yayın özelliğinde iyileştirmelere devam ediliyor. Instagram’a şimdi de kullanıcıların uzun süredir beklediği özellik olan çoklu canlı yayın özelliği geliyor.

Instagram’ın uzun süredir kullanıcılarına sunduğu canlı yayın özelliği geliştirilmeye devam ediyor. Canlı yayın özelliğinin en çok kullanıldığı platform olan Instagram bu anlamda da kullanıcılarına en iyi canlı yayın deneyimini sunmak için uğraşıyor. Son olarak Instagram kullanıcılarıyla birlikte olarak uzun süredir test ettiği çoklu canlı yayın özelliğini tüm kullanıcıları içn sundu.

Instagram’a gelen çoklu canlı yayın özelliğiyle birlikte canlı yayınınıza arkadaşlarınızı da davet edebilir ve arkadaşınızla karşılıklık olarak takipçileriniz için canlı yayın yapabileceksiniz. Bilindiği gibi bu gibi bir özellik kısa bir süre önce Facebook’un canlı yayın servisi olan Facebook Live’a da gelmişti. Bu özelliğin Instagram’a da gelmesiyle birlikte zaten kullanıcılar tarafından en çok kullanılan canlı yayın servisi olan Instagram Live’ın çok daha bir hale gelmesi ve daha çok kullanıcı tarafından tercih edileceği düşünülüyor.

Son olarak Instagram’ın bu özelliğine kavuşmak için uygulama mağazanızdan Instagram’ın son güncel sürümüne sahip olmanız gerekiyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK