Facebook Mobil Cihazlar İçin Güncelleme Yaptı

Facebook Mobil Cihazlar İçin Güncelleme Yaptı

65 views
0
PAYLAŞ

Mobil platformda yepyeni bir güncelleme ile karşımıza çıkan sosyal medya devi Facebook haber kaynağı ekranında bir yenilenmeye gitmiş. Yeni özellikler sayesinde artık Facebook gerçek anlamda bir haber kaynağına dönüştü diyebiliriz.

Yenilenen haber kaynağı bölümünde en dikkat çekici nokta üst kısımda bulunan ve yenilenmiş olan simgeler olmuş. Ayrıca artık iletilerin altında bulunan yorumlarda bir konuşma balonu halinde gösterilmeye başlanmış. Bundan sonra birilerinin gönderisine yaptığınız yorumlar veya size yapılan yorumlar bir konuşma balonu şeklinde olacak ve alt alta yer alacak. Android cihazlar yapılan güncelleştirmeyi hemen yüklediler ve kullanıcılardan gelen ilk yorumlar yeni özelliğin çok başarılı olduğu yönünde oldu.

Yapılan güncelleme henüz iOS için geçmemiş olsa da açıklamalara göre kısa süre içerisinde iphone kullanıcıları da bu yeni özelliklerden faydalanabilecekler. Sosyal medya kullanıcıları her gün günlerinin neredeyse yarısından fazlasını bu platformlarda geçirmeye başladıkları için sosyal meydanın devleri her geçen gün kendilerini geliştirmeye ve kullanıcıları için daha konforlu ve rahat bir ortam hazırlamaya mecbur kalmış durumdalar. Her platform kendi içinde yepyeni tasarımları ve kullanım özellikleri ile karşımıza çıkmaya devam edecek gibi görünüyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK