Facebook Bir Uygulamasını Yayından Kaldırdı

Facebook Bir Uygulamasını Yayından Kaldırdı

63 views
0
PAYLAŞ

Sosyal medya devi Facebook geçtiğimiz yıl çıkarttığı uygulamayı yayından kaldırdı. Facebook’un kaldırılan uygulaması ve fazlası.

Sosyal medya denilince akla gelen ilk platform olan Facebook bilindiği gibi her geçen gün kullanıcıları için yeni özellikler ve yeni programlar sunuyor. Facebook’un bu girişimlerinden bazıları başarılı olurken bazıları da ne yazık ki başarılı olamıyor. Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Facebook’un duyurduğu Lifestage programı kullanıcıların yetersiz ilgisinden dolayı yayından kaldırıldı ve programın fişi çekildi.

Facebook’un yaklaşık olarak 1 yıl önce Google Play Store üzerinde indirmeye sunduğu Facebook’un Lifestage programı kullanıcıların ilgi göstermediği için yayından kaldırıldı.

Facebook’un bu uygulamasının amacı lisede okuyan öğrencilerin sosyalleşmesini sağlamaktı. Facebook’un bu servisi daha özel bir amaca hizmet ettiği için genel sosyal medya uygulamaları olan Instagram ve Snapchat gibi servislerden ayrılıyor.

Lifestage programı Facebook’un fişini çektiği aslında ilk program değil. Daha önce de pek çok programının fişini çeken Facebook’un ilerleyen süreçte hangi servislerinin fişini çekip çekmeyeceği ise merak ediliyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK