Valve’den Kart Oyunu

Valve’den Kart Oyunu

Valve’nin bu zamana kadar yapmış olduğu oyunlardan çok farklı bir oyun çıkarmaya hazırlanması meraklı çevreler arasında büyük bir tartışma yarattı.

146 views
0
PAYLAŞ

Valve’nin bu zamana kadar yapmış olduğu oyunlardan çok farklı bir oyun çıkarmaya hazırlanması meraklı çevreler arasında büyük bir tartışma yarattı. Valve bu sefer bir kart oyunu ile oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu yeni oyuna gelen yorumlar ise oyunu çok daha ilgi çekici bir hale getirmeye başladı.

İsminin Artifact olacağını duyuran Valve’nin yeni oyunu hakkında öğrendiklerimiz ise, oyunun içerisinde 5 farklı karakter olup sahip olduğunuz karakterlere altın ile kart satın alıp ekleme yapıyorsunuz. Her karakterin ise birbirinden farklı özelliklere sahip olacağı ve şaşırtacağı da duymuş olduğumuz bilgiler arasında. 2018 yılında piyasaya sürülmesi beklenen oyunun Dota 2 tarzı bir oyunun kartlı bir oyuna dönüştürülmüş hali gibi olacağı açıklandı.

Daha öncede bir çok oyunun sızdırma bilgilerini almış ve bu aldığımız bilgilerin doğruluğu görmüştük. Left 4 Dead 3, Counter Strike, Global Offensive için yapılacak olan motor değişikliği ve Half Life 3 daha önce bilgilerini alıp sizinle paylaşmış olduğumuz oyunlar. Birçok kullanıcı iyi bir frp beklerken kart oyunu ile karşılaşacak olmalarından dolayı sitemlerini dile getiriyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK