Ünlü Angry Birds Oyununun Yapımcısıı Rovio Halka Açılacak

Ünlü Angry Birds Oyununun Yapımcısıı Rovio Halka Açılacak

39 views
0
PAYLAŞ

Mobil cihazlara artık daha fazla önem vermeye başlayan İş Bankası bu yılın başlarında duyurduğu Maximum Mobil uygulamasına yeni özellikler getirip uygulamayı daha faydalı bir hale getirmeye devam ediyor. Daha önce Yemeksepeti’yle kampanyaları kullanıcılarla paylaşan İş Bankası şimdi de Maximum Mobil uygulamasını Yemeksepetiyle entegre hale getirdi.

İş Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre artık kullanıcılar Maximum Mobil uygulaması üzerinden yemeksepeti hesaplarını kullanabilecekler ve Maximum Mobil uygulaması üzerinden yemek siparişi verebilecekler.

Daha önce de Maximum Mobil uygulaması üzerinden çeşitli yemeksepeti kampanyaları düzenleyen İş Bankası şimdi de bu entegrasyon sayesinde kullanıcılarına kolay ödeme yöntemi sunacak. Bilindiği gibi İş Bankası böyle bir adımı daha önce de Petrol Ofisi istasyonlarında gerçekleştirmişti.

Yine kısa bir süre önce internet üzerinde en çok kullanılan uygulamaların kodlarının toplandığı Dijital Kod Marketi’nin açılışını gerçekleştiren İş Bankası bu yeni mağaza ile birlikte Maximum Mobil üzerinden kullanıcıların kolayca dijital kod almalarına imkan tanımıştı. Yemek sipariş alanında lider olan Yemeksepeti’yle birlikte böyle bir anlaşmaya gidilmiş olması İş Bankası kullanıcıları için oldukça sevindirici bir gelişme olarak görülüyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK