Tekken Sonunda Mobil Cihazlara Geliyor

Tekken Sonunda Mobil Cihazlara Geliyor

94 views
0
PAYLAŞ

En büyük ve en çok bağımlısı olan dövüş oyunlarından biri Tekken artık mobil platformda da sevenlerinin yanında olacak. Tekken’in geliştirici Bandai Namco tarafından yeni duyurulan bu güzel haber hem Android hem de iOS için karşımıza çıkıyor olacak.

Bu güzel haber ise ardından yaptıkları bir duyuru ile kısa süreli bir sekteye uğramış durumda. Oyun ilk etapta sadece Canada’da indirilebilecek ve diğer ülkelere satışı biraz gecikecek. Dojo Ustası olmak isteyenler ve Panda, Nina, Law ve Kazuya‘ya katılarak bu efsanevi oyunu mobil cihazlarından oynamak isteyen Tekken bağımlıları eğer Canada’da yaşamıyorsa biraz daha beklemek zorunda kalacaklar. Firmaya gelen yoğun talepler ve kullanıcı istekleri sonucunda firma çok kısa bir süre içerisinde tüm dünya oyuncuları ile buluşmaya hazırlanıyoruz şeklinde bir cevap verdi.

Mobil platformdaki yeni oyunumuz için 100’ü aşkın karakter sizi bekliyor olacak ve isterseniz her karaktere ayrı ayrı olarak 20’den fazla dövüş tekniği yükleyebilmeniz de mümkün olacak. Bir diğer güzel özellik ise dövüş tekniklerinin zaman içinde yükseltilebilecek olması. Ayrıca tem tek kullanıcılı ve hikaye modunda oynayabilecek hem de diğer çevrim içi oyuncular ile kıyasıya dövüş yapabileceksiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK