Sony PlayStation Plus Kampanyasını Uzattı

Sony PlayStation Plus Kampanyasını Uzattı

54 views
0
PAYLAŞ

Sony’nin sevilen oyun konsolu PlayStation kullanıcılarına önemli avantajlar sunan paketindeki indirimine devam edeceğini açıkladı.

Sony’nin sevilen oyun konsolu PlayStation oyun konsollarına bir takım yeni özellikler kazandıran PlayStation Plus aboneliği yeniden avantajlı haline döndürüldü. Sony’den yapılan açıklama göre Sony’nin PlayStation için getirdiği PlayStaiton Plus aboneliğiyle birlikte artık kullanıcılar pek çok alıştırlar.

Sony’nin açıklamasına göre 12 ay ödeme ile birlikte toplamda 15 aylık PlayStation Plus üyeliğine sahip oluyor. Sunduğu önemli ayrıcalıkla PlayStation kullanıcıları PlayStation Plus üyelikleriyle birlikte Sony tarafından seçiliyordu. Ayrıca Sony’nin PlayStation oyun konsolları için duyurduğu PlayStation Plus üyeliklerinde kullanıcılar sadece ücretsiz oyun, indirimli oyun ya da tema vs gibi şeyleri indirimli ya da ücretsiz almasının yanında Online Oyunların online servislerine bağlanıyordu.

Sony’nin kısa bir süre sonra zam getireceği PlayStation Plus aboneliğine şu an 149.99 TL ödeyerek satın alabiliyorsunuz. Kullanıcıların 12 ayın parasını ödeyerek 15 aylık kullanım süresine sahip olabiliyor. Bakalım Sony’nin kısa bir süre içinde PlayStation Plus servisinin fiyatını arttırınca da ilgi görecek mi?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK