Pokemon’un Sevilen Karakteri Mewtwo Sonunda Pokemon GO’ya Geliyor

Pokemon’un Sevilen Karakteri Mewtwo Sonunda Pokemon GO’ya Geliyor

109 views
0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz yıla damga vuran oyun olan Pokemon GO her ne kadar artık popüler olmasa da yine de Pokemon hayranları tarafından oynanmaya devam ediliyor. Pokemon hayranlarının sevdiği kahraman Mewtwo sonunda Pokemon GO’ya geldi.

Pokemon GO’nun yapımcısı olan Niantic sonunda Pokemon GO’ya uzun süredir istenen karakteri getirdi. Pokemon GO oyuncuları Japonya’nın Yokohama kentinde gerçekleşene Pokemon GO Statium etkinliğinde Mewtwo karakterini yakalama imkanına sahip oldular. Niantic’in açıklamasına göre Mewtwo karakteri oyuncuların savaşıp kazanabileceği bir Pokemon olduğunu açıkladı. Yeni karakterle birlikte ayrıca oyunu karşılıklı savaş mekaniği de geliyor.

Pokemon GO’nun bu yeni oyun mekaniğiyle birlikte oyunda yeni mod olan PvP’ın da önü açılmış oluyor. Eski nesil Pokemon oyunlarında olduğu gibi oyuncuların birbirleriyle savaşmasını isteyen oyuncuların bu yeni özellikle birlikte artık eski popülerliği kalmayan Pokemon GO’ya geri dönmesi bekleniyor ve oyunun yeniden popüler olması bekleniyor.

Pokemon GO’ya gelecek hafta Mewtwo karakterinin yanında güçlü Pokemon karakterlerinin de eklenmesi bekleniyor. Niantic 21 Ağustos tarihinden itibaren bu karakterlerin Pokemon GO’ya ekleneceğini açıkladı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK