PlayStation 4’lere 5.0 Güncellemesiyle Gelecek Olan Yenilikler Belli Olmaya Başladı

PlayStation 4’lere 5.0 Güncellemesiyle Gelecek Olan Yenilikler Belli Olmaya Başladı

286 views
0
PAYLAŞ

Sony’nin popüler oyun konsolu PlayStation 4’lere gelecek olan 5.0 güncellemesi kullanıcılar tarafından merakla beklenirken yeni güncelleme ile birlikte PlasStation’lara gelecek olan yenilikler belli olmaya başladı.

Sevilen oyun konsolu olan PlayStation’lar için sürekli olarak yayınladığı güncellemelerle yeni özellikler getiren Sony PlayStation 4’ler için yakın bir zamanda 5.0 güncellemesini yayınlamayı planlıyor. 5.0 güncellemesiyle birlikte kullanıcıların PlayStation 4 deneyimlerini arttırmayı planlayan Sony yeni güncellemeyle birlikte ayrıca arayüz güncellemesi de yapacak.

En çok PlayStation 4 Pro kullanıcılarını sevindirecek olan 5.0 güncellemesiyle birlikte kullacılar canlı yayın işlevinde önemli özelliklere sahip olacak. Popüler canlı yayın servisi olan Twitch üzerinde 1080 piksel çözünürlüğünde 60 kare canlı yayın yapabilme imkanına sahip olacak olan PlayStation 4 Pro sahipleri ayrıca daha hızlı bir PlayStation 4 Pro deneyimi yaşayacaklar.

Ebeveyn kontrolünde de önemli iyileştirmeler getirecek olan 5.0 güncellemesi ayrıca PC ya da akıllı telefon üzerinden kontollere de izin verecek. Sony’nin şimdilik test sürecinde olan 5.0 güncellemesinin kısa bir süre içinde dağıtılması bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK