PlayStation 4 Pro’ya Çok Önemli Bir Güncelleme Geldi

PlayStation 4 Pro’ya Çok Önemli Bir Güncelleme Geldi

149 views
0
PAYLAŞ

Sony’nin sevilen oyun konsolu olan PlayStation 4’ün amiral gemi modeli olan PlayStation 4 Pro modeli için önemli özellikler gelmeye devam ediyor. Sony üst seviye oyun konsolu olan PlayStatino 4 Pro’ya çok önemli bir özellik getirdi.

Bilgisayar oyunlarının yerini konsol oyunlarına bırakmasının ardından oyun yayıncıları da artık konsollar üzerinden canlı yayınlar yapıyor. Sevilen oyun konsolu olan PlayStation’ın üretici olan Sony üst düzey oyun konsolu PlayStation 4 Pro’ya üst seviye yayıncılık özelliği getirdi.

Sony’nin son PlayStation 4 Pro güncellemesiyle birlikte artık oyunseverler Twitch üzerinden 60 karede 1080 piksel çözünürlükte canlı yayınlar yapabilecek. PlayStation 4 Pro’ya gelecek olan yeni özelliklerden birisi de PlayStation’a ebeveynler birden fazla hesap ekleyebilecek. Ayrıca ebeveynler çocuk hesapları üzerinde daha fazla söz hakkına sahip olup daha detaylı ayarlamalar yapabilecek.

PlayStation 4’ün önemli ekranlarında birisi olan “Hızlı Menü” üzerinde de önemli iyileştirmelere imza atan Sony ayrıca karmaşıklığı ortadan kaldırıyor. Bu önemli güncellemeyi ilk olarak PlayStation 4 Pro modeline getiren Sony’nin yeni güncellemeyi diğer PlayStation modellerine ne zaman getireceği ise bilinmiyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK