Pip-Boy’lar Fallout 4 İle Birlikte Geri Dönüyor

Pip-Boy’lar Fallout 4 İle Birlikte Geri Dönüyor

49 views
0
PAYLAŞ

Bethesda sevilen oyunu Fallout 4 ile birlikte Pip-Boy replikalarını duyurmuş ve oyunun koleksiyon versiyonunu ön siparişle alan kullanıcılara ücretsiz olarak göndereceğini açıklamıştı. Eğer ki Bethesda’nın bu kampanyasından yararlanamayan oyun severler üzülüyorsa Bethesda yeniden Pip-Boy gönderme kampanyası başlattı.

Bethesda’nın son açıklamasına göre Fallout 4’ün “Game of the Year” versiyonunu alan oyun severlere yeniden Pip-Boy gönderimi yapılacak. Oyun severler tarafından büyük bir beğeniyle oynanılan Fallout 4 oyununun özel sürümünü alacak olan kullanıcılara Pip-Boy ücretsiz olarak sunulacak.

26 Eylül tarihinde satışa çıkacak olan Fallout 4: Game of the Year Edition sürümü alacak olan kullanıcılar Pip-Boy yanında Survival mod’da dahil olmak üzere tüm son oyun güncellemelerini, grafik geliştirmeleriyle birlikte yapılan ve yapılacak olan iyileştirmelere sahip olacaklar. Dünya genelinde toplamda 200’den fazla ödül kazanan Fallout 4 oyunu ile birlikte hayatta kalmanın inceliklerini öğrenmek mümkün.

Ancak Betheda’nın Pip-Boy hediyesi sadece Kuzey Amerika’da belli satış yerlerinde sunulacak. Sadece 99 dolara alınabilecek olan Fallout 4: Game of the Year versiyonu bakalım oyun severler tarafından ilgi görecek mi?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK