NBA 2K18 Görüntüleri Büyülüyor

NBA 2K18 Görüntüleri Büyülüyor

57 views
0
PAYLAŞ

Popüler basketbol oyunu olan NBA 2K serisinin merakla beklenen yeni oyunu NBA 2K18’in görüntüleri görenleri büyülüyor.

Basketbol oyunları arasında en çok sevilen oyun olan 2K Sports’un NBA 2K serisinin yeni oyunları çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl çıkan NBA 2K17 ile birlikte daha fazla oyun severler buluna NBA 2K serisi NBA 2K17’de üst düzey görüntüler kullanmamıştı ancak görünüşe göre kısa zaman sonra çıkacak olan NBA 2K18 oyunculara görüntü deneyimini en üst düzeyden sunacak.

NBA 2K17 ile birlikte gerçekçi oyun görüntüleri sunamayan NBA 2K serisi görünüşe göre kullanıcıların bu yöndeki şikayetlerini dile getirmiş ve 2K Sports ise bu talebi dikkate almış gibi görünüyor. NBA 2K18 oyununda oyuncuların görünüşleri Pixelgun Studio’da özel olarak geliştirilen yeni nesil mobil tarama RV’sinden alıyor. Yeni tarama teknolojisinde tam 146 adet Canon kamera bulunuyor ve bu kameralar en üst düzey kameralardan oluşuyor. Kameralar güncellendiğinde ise sistemde güncelleniyor. Yeni nesil tarama sonucunda NBA 2K18’de oyuncuların yüz hatlarında ki detaylar ve vücutlarındaki dövmelerin gerçekçiliği gözler önüne seriliyor.

NBA 2K18’de yer alan yeni nesil gerçekçilik algısı sadece yüzlerde ve vücut hatlarında bulunmayacak. Yeni gerçekçilikte oyuncuların formaları ve aksesuarlarıyla birlikte maç esnasında takıntıkları özel bir ifade varsa bu ifadeler de en gerçekçi haliyle oyun içinde bulunacak.

Yeni oyun olan NBA 2K18 oyunuyla ilgili açıklama yapan 2K Sports oyunun PS 4 Pro ve Xbox One X oyun konsollarında 60 FPS ve 4K görüntü kalitesiyle oynanabileceğini açıkladı. Oyun ayrıca her iki konsolda da HDR görüntü kalitesinde olacak. Full HD görüntü kalitesinde ise oyun yine 60 FPS’te oynanabilecek. Son olarak fiyatı henüz açıklanmayan NBA 2K18 oyunu 19 Eylül tarihinde PlayStation 4 ailesine, Xbox One ailesine ve PC platformu için satışa çıkacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK