Guerrilla Games Daha Fazla Oyun Üretecek

Guerrilla Games Daha Fazla Oyun Üretecek

114 views
0
PAYLAŞ

Guerrilla Games, Killzone serisinden biraz uzaklaşarak farklı türde bir oyun üretmek için ilk adımlarını attı. Bu üretilen oyun Horizon: Zero Dawn oldu. Geliştirici ekip geliştirdiği bu oyun ile kısa sürede beklediği başarıyı elde etti. Yaşanan bu başarıdan Sony’de memnun kaldı. Yaşanan bu başarı üzerine ekip oyun için bir geliştirme paketini sundu. Oyun için geliştirici paketin 2017 yılının sonlarında veya 2018 yılının başlarında çıkarılması bekleniyor.

Shawn Layden verdiği bir röportajda, oyuna gelen tepkilerin gerçekten çok olumlu olduğunu, markanın nereye geleceği hakkında bilgi sahibi olduklarını ve markanın önümüzdeki senelerde yeni ürünlere kavuşacağını bildirdi. Bu açıklama sonrasında oyun hakkında ikinci bir geliştirici paket sunulur mu bilinmiyor. Eğer şirke gerçekten bu şekilde bir plana sahipse yani yeni ürünler üretecekse bu 2019 ile 2020 yılı arasında olacaktır.

Oyunda yaşanan bu gelişmelerin ardından ve yaşanan başarılardan sonra firmanın bu yönde ilerlemesi düşünülüyor. Oyunun ilgi duyması ve yeni beklentilerin oluşması firmanın sürekli oyunu geliştirmeye yönelmesine sebep oluyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK