Grand Theft Auto 6 Geliyor

Grand Theft Auto 6 Geliyor

124 views
0
PAYLAŞ

GTA 5‘in 2013 yılında raflarda yerini almasının hemen akabinde kullanıcıların yeni serinin ne zaman geleceği üzerinde konuşmalara başlamışlardı. Uzun bir zamandır merakla beklenen ve takipçileri tarafından soru yağmuruna tutulan şirket en sonunda beklenen haber ile karşımıza çıktı ve GTA 6‘dan ilk görüntüler yayınlandı.

Eski kullanıcıların hatırlayacağı üzerine GTA 5 önce PS ve Xbox One için çıktı ve uzun bir süre PC versiyonunda görünmemişti. Ardından firma gene baskılara dayanamayarak PC için de oyunu çıkarmıştı. GTA 5’te bu gibi bir soruna sebebiyet vermek istemedikleri görünüyor ve tüm platformlarda kullanıcı ile buluşmak istiyorlar. GTA 6’nın muhtemel dağıtım tarihi 2018 yılının ortaları gibi görünüyor. Rockstar geliştirme sürecinde olduğu oyununu mation capture çalışmalarında yer alan Tim Neff aracılığı ile duyurdu ve kullanıcılar kısa süre içerisinde büyük bir baskı kurarak oyunun ilk karelerinin yayınlanmasını sağladılar.

Rockstar henüz için dağıtımcısı olan Take-Two ile GTA 6 için resmi bir diyalog kurmamış olsa da kısa süre içerisinde bu işlerinde tamamlanacağı muhtemel görünüyor. GTA 5 ile hem oyunun yapımcısı hem de dağıtımcısı milyarlarca dolar kazandığı için yeni oyunun her platformda kısa süre içerisinde çıkması da çok büyük bir önem teşkil ediyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK