Call of Duty WWII İçin Özel Beta Sürecinin Detayları Belli Oldu

Call of Duty WWII İçin Özel Beta Sürecinin Detayları Belli Oldu

48 views
0
PAYLAŞ

Call of Duty’nin merakla beklenen Call of Duty WWII oyunu yakın bir zamanda oyun severlerle buluşmaya hazırlanırken Activision yeni Call of Duty WWII oyununun beta süreciyle ilgili yeni detaylar verdi.

Call of Duty’nin Call of Duty: Infinite Warfare oyunuyla yaşadığı büyük başarısızlığın ardından durumu toparlamak adına Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered sürümü çıkartmış ve durumu birazda olsa toparlamayı başarmıştı. Yeni Call of Duty oyunu Call of Duty WWII ile birlikte çok daha iyi bir başarı elde etmek isteyen oyunun yapımcısı Activision yeni CoD oyununun beta süreciyle ilgili olarak oyun severleri bilgilendirdi.

Yapılan açıklamaya göre Call of Duty’nin özel beta sürümüne oyunu PlayStaiton Store ve Xbox Store üzerinden ön siparişle alan kullanıcılar ücretsiz olarak katılabilecek. Ayrıca oyunun Beta sürümünün açık olacağı tarihler de Activision tarafından verildi. Activision’ın açıklamasına göre ilk olarak Sony PlayStation 4 kullanıcılarının katılabileceği Beta süreci 25 ve 28 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.

1 ve 4 Eylül tarihleri arasında ise Xbox One kullanıcıları Call of Duty WWII oyunun özel betasını oynayabilecek. Call of Duty’nin WWII oyununun beta programında savaşın önemli çıkartmaları olan Pointe Du Hoc, Ardennes ve Gibraltar adında üç çıkartma yer alacak. Oyuncular özel beta programında ayrıca Team Deathmatch, Domination ve oyunun en zor modu olan Hardpoint modlarını da deneyebilecek.

Oyunun beta süreci için yayınlanan özel tanıtım videosu ise yazımızın sonunda.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK