Blizzard’dan Yeni Oyun Geliyor

Blizzard’dan Yeni Oyun Geliyor

160 views
0
PAYLAŞ

Blizzard, 23 Ağustos – 26 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan Gamescom 2017 etkinliğinde yepyeni bir oyun tanıtacağına dair ipuçları verdi.

Blizzard öncelikle kendini kanıtlamış büyük ve milyonlarca oyuncusu olan World of Warcraft’a büyük bir şampiyona düzenleyeceklerini ardından yeni oyunlarından Hearthstone şampiyonası yapacaklarını açıkladı. Overwatch haritasının yenilendiğini ve birçok yeni Hearthstone kahramanına merhaba diyeceklerini söyleyen Blizzard aynı zamanda World of Warcraft‘ın yeni 7.3 güncellemesinin de tanıtımını yapacak.

Yöneticilerin yaptığı yeni oyun açıklamasına yönelik Blizzard fanlarından çeşitli fikirler ortaya çıkmaya başladı. Geçen seneki etkinlikte World of Warcraft Legion‘u tanıtan firma bu sefer sıfırdan yepyeni bir oyun çıkarabilecek gibi görünüyor. Kullanıcılar tarafından ortaya atılan bir diğer fikir ise Diablo 2 Remastered’in bu etkinlik sırasında çıkacağı yönünde olması. Diablo 4‘ü görebilme ihtimalimiz olduğu gibi bir süredir hiçbir güncelleme almayan Starcraft 2 içinde yepyeni bir güncellemenin karşımıza çıkması muhtemel görünüyor. Sonuçta ne olursa olsun Blizzard fanları için mükemmel bir sürpriz olacağı şüphesiz. Umarım yepyeni bir oyun ile mobil cihazlarda çok daha başarılı ve sürükleyici bir oyun görebiliriz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK