BioShock’un Mac Sürümümünün Çıkacağı Tarih Belli Oldu

BioShock’un Mac Sürümümünün Çıkacağı Tarih Belli Oldu

121 views
0
PAYLAŞ

Oyunseverlerin büyük ilgi gösterdiği oyunlar arasında yer alan BioShock oyunun Remastered sürümünün uzun süre önce çıkacağı ortaya çıkmıştı. BioShock oyunun daha önce pek çok şeyi sızmış olsa da şimdi de oyunun Mac sürümünün ne zaman çıkacağı ortaya çıktı.

BioShock oyunun Mac’e özel sürümünün çıkacağı uzun süredir konuşuluyordu. BioShock hayranlarının merakla beklediği oyunlardan birisi olan BioShock Remastered oyununun 22 Ağustos tarihinde Mac bilgisayarlar için de çıkacağı açıklandı. Orijinal BioShock sürümünden 10 yıl sonra Mac bilgisayarlar için de üretilen bu yeni oyun içinde oyun severler Bio Shock sürümlerinden parçalar görecekler. Ancak oyunun bu sürümü her ne kadar geçmiş Bio Shock oyunlarından esintiler gösterecek olsa da oyunun grafik ve arayüz motoru tamamen güncellenmiş olacak. Yani oyuncular ilk oyunu oynadıları gibi bu oyunu eski grafiklerle oynamayacaklar. Mac bilgisayarlar için sunulan Mac App Store üzerinde satışa çıkacak olan bu oyunun 19.99 dolarlık bir fiyat etiketi bulunacak.

Oyunun yapımcısı olan Feral Interactive müdürü David Stephen açıklamasında “BioShock’un orijinal sürümünün 10 yıl aradan sonra Mac bilgisayarlara gelmesi bizim için çok önemli bir gelişmeydi. Oyunu bekleyen oyuncularımızın uzun süren bekleyişlerine değecek bir oyun geliştirmiş olmanın mutluluğunu taşıyoruz” dedi. Bakalım oyun Mac kullanıcıları tarafından ilgi görecek mi?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK