2K Games’in Yeni Oyunu NBA 2K18’in İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

2K Games’in Yeni Oyunu NBA 2K18’in İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

75 views
0
PAYLAŞ

Basketbol oyunları denilince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan NBA 2K serisi oyun seveler tarafından büyük bir keyifle oynuyorlar. 2K Games’in merak edilen yeni oyunu NBA 2K18 ile birlikte oyun keyfini doruklara çıkartacak.

2K Sports’un sevilen oyunlarından birisi olan NBA 2K serisi gerek gerçekçi oyun grafikleri gerekse akıcı oyun grafikleriyle oyun severlerin büyük ilgisini görüyordu. Geçtiğimiz yıl NBA 2K17 ile birlikte büyük çıkış yakalayan 2K Sports şimdi de yeni oyunu NBA 2K18’in ilk oynanış videosunu yayınladı.

NBA 2K18 ile birlikte yeni bir oyun motoruna kavuşan oyunda sporcular yenilenmiş fotoğraf teknikleri ve lazerler aracılığıyla oluşturulmuş. Yayınlanan videoda da görüldüğü gibi çok daha gerçekçi ve daha canlı.

PlayStation 4 ailesi, PC ve Xbox One platformu için 15 Eylül’de çıkacak olan NBA 2K18’in fiyatı henüz bilinmezken oynanış videosunuz izlemek isteyen oyun severler baştan aşağı yenilenen NBA 2K18’in oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Bakalım NBA 2K18 oyunu basketbol severler tarafından ilgi görecek mi ?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK