Yeni Samsung Galaxy C7 Üreticiden Onay Aldı

Yeni Samsung Galaxy C7 Üreticiden Onay Aldı

114 views
0
PAYLAŞ

Son zamanlarda tüketicinin dikkatini çekmeyi başaran ve çift kamera sistemine sahip olan Galaxy C7, üretici firma tarafından doğrulandı.

Duyurulmadan önce bir çok sızıntılar ve aldığı sertifikalarla adından söz ettiren Galaxy C7, Samsung’un Çin’de hizmet veren destek sayfasında resmi yetkililer tarafından doğrulandı. Doğrulanmasına rağmen Galaxy C7’nin özellikleri hakkında bir açıklama yapılmadı.

Galaxy C7, Güney Koreli yetkililer tarafından sevilmeyen çift kamera özelliği bu cihazın en önemli özelliklerindendir. Duyumlarımıza baktığımız zaman Samsung’un, çift kamera sistemini diğer cihazı olan Note 8’ de kullanmak istediğini biliyoruz.

Cihazın ne zaman çıkacağı konusunda tartışmalar devam etmekte olsa da Galaxy C7’nin tahmini olarak çıkış tarihinin net olarak bilinmemesine rağmen Güney Koreli üretici firma 23 Ağustosta tanıtacağı Note 8 üzerindeki çalışmalarını hızlandırmış bir şekilde sürdürüyor. Cihazın fiyatının ne olacağı konusunda da çok net bilgiler olmamakla rekabetçi bir fiyattan piyasaya gireceği ve orta sınıf donanıma sahip özellikleriyle orta seviye rekabet ortamını etkileyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK