TP Link’in Yeni Akıllı Telefonları Türkiye’de Satışa Çıktı

TP Link’in Yeni Akıllı Telefonları Türkiye’de Satışa Çıktı

66 views
0
PAYLAŞ

Ünlü ağ teknolojileri markası olan TP Link’in kısa bir süre önce duyurduğu yeni Neffos akıllı telefon serisinin yeni modelleri Türkiye’de satışa çıktı.

TP-Link’in kısa bir süre önce duyurduğu Neffos akıllı telefon serisinin yeni giriş seviyesi modelleri Türkiye’de de satışa çıktı. TP Link’in Y serisinden olan Y5L modeli ile yine TP Link’in C5 serisinden giriş seviyesi modellerinden olan C5L modelleri de uygun fiyatlarda Türkiye’de de satışa sunuldu.

Çin merkezli ünlü ağ teknolojileri şirketi olan TP Link son zamanlarda akıllı telefon alanında da varlık gösteriyor. Özellikle Neffos serisiyle iyi bir çıkış yakalayan TP Link geçtiğimiz ay da ülkemizde X1 modelini satışa sunmuştu. TP Link şimdi de Y serisi modeli olan Y5L ve geçtiğimiz yıl satışa sunduğu C5 serisi modeli olan C5L modelini Türkiye’de satışa çıkarttı.

Çift SIM kart özelliğine sahip olan TP Link’in bu yeni modelleri çift bekleme özellikleriyle de dikkat çekiyor. Android 6.0 işletim sistemine sahip olan bu akıllı telefonlar ayrıca 5 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera ve 2 megapiksel çözünürlüğünde geniş açılı selfie kamerası bulunuyor. Neffos Y5L modelinin ülkemizdeki satış fiyatı ise 499 TL.

TP Link’in geçtiğimiz yıl duyurduğu C5 serisinin bir diğer üyesi olan C5L modeli ise biraz daha güçlü özelliklerle dikkat çekiyor. Android 5.1 işletim sistemiyle birlikte gelen C5L 8 megapiksel çözünürlüğünde bir ana kamera ile geliyor. TP Link C5L’nin ülkemizde satış fiyatı ise 529 TL olarak belirlendi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK