Samsung Galaxy A5 ve A7 2018

Samsung Galaxy A5 ve A7 2018

Xiaomi'nin öncülük ettiği ve çift ön kameraları telefonlar modasına bu sefer de Samsung ayak uydurmuş gibi görünüyor. Yeni görselleri paylaşılan ve A5 ve A7 2018 modelleri olarak seri üretime girmesi planlanan cihazlarda çift ön kamera bulunuyor olacak.

65 views
0
PAYLAŞ

Xiaomi’nin öncülük ettiği ve çift ön kameraları telefonlar modasına bu sefer de Samsung ayak uydurmuş gibi görünüyor. Yeni görselleri paylaşılan ve A5 ve A7 2018 modelleri olarak seri üretime girmesi planlanan cihazlarda çift ön kamera bulunuyor olacak.

Orta – üst sekmen’de bulunan A serisi ile ilgili olarak firma yaklaşık 1 yıldır çeşitli geliştirmeler üzerine çalıştığını açıklamıştı. Sonucunda ise ortaya çıkardıkları yeni model tamamen ince bir çerçeve yapısına sahip olacak ve söyledikleri iki modelde de ana ekran tuşu bulunmayacak.

Samsung Galaxy A5 2018 modeli 5.5 inç olarak karşımıza çıkarken Galaxy A7 2018 modeli ise 2017 modelini biraz daha büyütülmüş bir hal ile yani 6 inç’lik bir ekran ile müşterilerini selamlıyor olacak.

Tasarımsal olarak LG’ye benzetilen yeni modellerin ikisinde de çift ön kamera kullanılıyor olacak ve tabi edge ekrana sahip değiller. Birçok kullanıcı tarafından büyük beğeni kazanan gizli klasör özelliği ve diğer tüm uygulama özellikleri bu seride de paylaşılıyor olacak.

Bunun yanında ana ekran tuşunun kaldırıldığı ve ekranın biraz daha büyütülerek daha da ince bir cihazın gelmesi hem görsellik hem de özellik açısından büyük bir önem taşırken Samsung orta-üst sekmen de üretmeyi düşündüğü cihazı resmen bir amiral gemisi olarak düşünmüş.

Çıkış tarihi veya satış fiyatı ile ilgili resmi bir bilgi henüz için verilmezken kısa süre içerisinde tüm kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK