Nokia’nın Yeni Amiral Gemisi Nokia 8 Ortaya Çıktı

Nokia’nın Yeni Amiral Gemisi Nokia 8 Ortaya Çıktı

66 views
0
PAYLAŞ

Yeniden akıllı telefon üretmeye başlatan Nokia’nın yeni nesil amiral gemi modeli Nokia 8 modeliyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Nokia yeniden akıllı telefon üretmeye başladıktan sonra giriş seviyesi modelleri üzerinde çalışıyordu. Nokia’nın giriş seviyesi modellerinin ardından amiral gemi modeli üzerinde de çalışmaya başlamıştı.

Carl Zeiss imzalı 13 megapiksel çözünürlüklü çift ana kamera ile gelecek olan Nokia 8 ayrıca 1440 x 2560 piksel çözünürlüğünde 5.3 inç büyüklüğünde bir ekranla geliyor. Keyifli bir ekran deneyimi yaşatmak isteyen Nokia 8’in ekranı farklı özelliklerle gelecek.

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisinden alacak olan Nokia 8 ayrıca 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanıyla birlikte geliyor. Android O ile birlikte gelecek olan Nokia 8’in ayrıca 520 €’dan satışa sunulması bekleniyor.

Nokia’nın yeniden akıllı telefon üretmesinin ardından çıkartacağı ilk amiral gemi modeli olacak olan Nokia 8’in ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ve fiyatı şimdilik bilinmiyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK