Meizu Pro 7 çift ekran ile kullanıcılara sunulacak

Meizu Pro 7 çift ekran ile kullanıcılara sunulacak

193 views
0
PAYLAŞ

Merakla beklenen Meizu Pro 7’nin bugün sızdırılan görseli ile dedikodular doğrulandı. Meizu Pro 7 çift ekran ile önümüzde ki günlerde çin piyasasına büyük ve iddialı bir giriş yacak gibi görünüyor.

Çin teknolojisi gün geçtikçe yeni atılımlar, yeni tasarımlar ile kullanıcıları şaşırtmayı başarıyor. Telefon üreticileri arasında adını sıkça duyduğumuz Meizu ilerleyen günlerde yeni telefonu olan Meizu Pro 7 ismi verdiği telefonu piyasaya sürmeyi planlıyor. Geçtiğimiz günlerde yazılan haberlerde Meizu Pro 7 nin çift ekran yani hem önde hem de arkada bulunan ekran ile çıkacağı dedikoduları teknoloji dünyasını oldukça heyecanlandırmıştı. Bugün yayınlanan yeni bir görsel artık bu dedikoduların doğru olduğunu gün yüzüne çıkarttı.

Bugün yayınlanan görselde telefonun arka panelinde ön ekrandan bağımsız gibi gözüken ikinci bir ekran bulunuyor. Arka tarafında bulunan ekran dikdörtgen şeklinde kameranın hemen altında bulunmakta.Çift ekran ile bir ilk olarak telefon dünyasına yeni model ile girmeyi planlayan firmaya bakış açıları nasıl olacak.

Piyasaya sunulacak Meizu Pro 7 ikinci ekranı dışında bir çok güçlü özellik ile kullanıcıları şaşırtacak gibi gözüküyor. Amiral gemisi Snapdragon 835 işlemcisi bulunan telefonun hızıylada çok konuşulacağa benziyor.İki versiyon olarak piyasaya çıkması beklenen telefonun diğer modeli ise Meizu Pro 7 lite adı verilecek. Bu modelin ise Snapdragon 625 işlemci modeli ile güçlü ve performanslı bir amiral gemisi telefon olacağı düşünülüyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK