McDonald’s Reklamında iPhone 8’i Kullandı

McDonald’s Reklamında iPhone 8’i Kullandı

96 views
0
PAYLAŞ

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 8 modeli her geçen gün daha fazla sızarken şimdi de dünyaca ünlü Fastfood markası McDonald’s iPhone 8’i reklamlarında kullandı.

Yeni iPhone’un tanıtımına günler kala artık yeni iPhone’un tasarımının neye benzeyeceği pek çok kişi tarafından biliniyor. Apple’ın iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modellerinde herhangi bir tasarımsal değişikliğe gideceği düşünülmezken Apple asıl değişikliği iPhone 8 ya da iPhone Pro modelinde yapacak.

Son olarak çeşitli renkleri sızdırılan iPhone 8 modeli şimdi de ünlü hazır yemek markası olan McDonald’s’ın reklamlarında ortaya çıktı. McDonald’s’ın reklamlarında kullandığı iPhone 8 görseli ise Benjamin Geskin tarafından oluşturulmuş olan iPhone 8 konsept görseli.

McDonald’s’ın müşterine gönderdiği promosyon mailinde böyle bir telefon görseli kullanması tuhafken McDonald’s’ın henüz tanıtılmamış iPhone modeli olan iPhone 8’i böyle bir promosyon mailinde kullanması oldukça saçma bir fikir. Mail gönderilen kullanıcıların Twitter üzerinde paylaştıkları görsellere bakıldığında kullanılan akıllı telefonun sadece kamera sensörleriyle birlikte ahizesi görülüyor ve onun haricinde cihaz tamamen ekrandan oluşuyor. McDonald’s’ın bile böyle bir tasarımı kullanması Apple’ın yeni iPhone 8 modelinin böyle bir tasarımla geleceğini gösteriyor olabilir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK