LG V30 Kamerasıyla Mobil Fotoğrafçılığın Sınırlarını Yeniden Belirleyecek

LG V30 Kamerasıyla Mobil Fotoğrafçılığın Sınırlarını Yeniden Belirleyecek

64 views
0
PAYLAŞ

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin merakla beklenen yeni akıllı telefon LG V30’un kısa süre sonra tanıtımı gerçekleşecekken V30 modelinin sahip olacağı özellikler de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Gelen son haberlere göre LG V30 kamerasıyla mobil fotoğrafçılığın sınırlarını yeniden belirleyecek.

Akıllı telefon alanında son zamanlarda bir türlü istediğini elde edemeyen LG’nin merakla beklenen yeni akıllı telefonu LG V30 bilindiği gibi kısa bir süre içinde düzenlenecek olan IFA 2017’de tanıtılacaktı. LG’nin yeni akıllı telefonunun sahip olacağı özellikler merak edilirken LG V30 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı.

LG’nin resmi internet sitesi üzerinden paylaştığı bilgilere göre LG V30 mobil fotoğrafçılığın çıtalarını yukarıya taşıyacak. 31 Ağustos tarihinde tanıtılması beklenen LG V30’ın dünyanın en geniş açılı lensine sahip olacağı kesin gibi görülüyor. LG’nin paylaştığı bilgilere göre f/1.6 olacak olan lensin diyafram aralığı kullanıcılara geniş açılı fotoğraflar çekme imkanı sunacak.

Apple’ın iPhone 7 modelinde kullanılan kameraya göre yaklaşık olarak yüzde 25’lik daha fazla ışık toplayabilen bu lens ayrıca Crystal Clear özelliğine da sahip olacak. Son olarak LG’nin V30 modeli bir önceli V serisi modelleri gibi çift ekrana sahip olmayacak. 6 inç büyüklüğünde bir ekranla gelmesi beklenen LG V30’un bu ekranının da 2880 x 1440 piksel çözünürlük sunması bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK