iPhone SE’nin Yeni Modeli Gelecek Yıl Tanıtabilir

iPhone SE’nin Yeni Modeli Gelecek Yıl Tanıtabilir

71 views
0
PAYLAŞ

Apple’ın küçük ekranlı ancak güçlü iPhone modeli olan iPhone SE’nin yeni modelinin gelecek aylarda tanıtılacağı ortaya çıktı.

Akıllı telefon üreticileri son zamanlarda ne kadar büyük ekranlı akıllı telefonlar üretse de yine de kullanıcılar küçük ekranlı akıllı telefonları tercih edebiliyor. Bu anlamda Apple’da kullanıcıları için küçük ekranlı iPhone modeli sunmuştu.

Apple’ın iPhone SE adını verdiği küçük ekranlı iPhone modeli her ne kadar büyük ekranlı iPhone modelleri kadar çok satmasa da belli bir kullanıcı grubu iPhone SE’yi çok sevmişti. Apple’ın iPhone 6S donanımına sahip iPhone SE modeli bilindiği gibi iPhone 5 kasasıyla geliyordu.

Apple’ın biraz eskiyen iPhone SE modelinin yeni sürümü çıkıp çıkmayacağı merak edilirken gelen son bilgilere göre Apple yeni bir iPhone SE modeli üzerinde çalışıyor. Apple’a yakınlığıyla bilinen Focus Taiwan’ın haberine göre Apple’ın ye iPhone SE 2 modeliyle ilkbahar aylarında tanışacağız.

Ayrıca gelen haberlere göre Apple yeni iPhone SE 2 modellerini ilk olarak Hindistan’da satışa çıkartacak. Şimdilik henüz fiyatı bilinmeyen iPhone SE 2’nin ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK