Google’ın Yeni Akıllı Telefonu Google Pixel 2 Yeni Renkleriyle Görüldü

Google’ın Yeni Akıllı Telefonu Google Pixel 2 Yeni Renkleriyle Görüldü

54 views
0
PAYLAŞ

Google’ın ilk akıllı telefonu sayılabilen Google Pixel akıllı telefonunun yeni sürümü Google Pixel 2 farklı renkleriyle ortaya çıktı.

Google bilindiği gibi geçtiğimiz yıl yeni akıllı telefonu olan Google Pixel ve Google Pixel XL modellerini tanıtmıştı. Google’ın yeni Pixel akıllı telefonları pek çok kişi tarafından sevilse de bazı eksik noktaları olduğu için kullanıcılar tarafından tercih edilmiyordu. Bu durumun ardından Google’da yeni Pixel modeli üzerinde çalışmaya başladı.

Google’ın yeni Pixel 2 modeli gücünü Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 835 işlemciden güç alacak. 5.6 inç büyüklüğünde 18:9 orana sahip bir ekranla gelecek olan Pixel 2 ayrıca 4 GB RAM ile desteklenencek. Pixel 2 modelinde ayrıca 128 GB’lık bir dahili depolama alanı olacak.

Google’ın yeni Pixel akıllı telefonunun özellikleri tam olarak bilinmese de Google Pixel 2’nin yeni fotoğrafları ortaya çıktı. Farklı renklere sahip Google Pixel 2’ler oldukça çekici görünürken Google’ın tasarımsal anlamda da önemli bir değişikliğe gitmediği görülüyor.

Sızdırılan görsellere bakıldığında Google’ın yeni Pixel 2 modellerinin siyah, mavi, gri ve kırmızı renk seçeneklerine sahip olacağı görülüyor. Google Pixel 2’nin kırmızı renk seçeneği ise ikiye ayrılıyor. Google’ın Pixel 2 modeline ait olduğu iddia edilen bu görsellerin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı ise yakın zamanda ortaya çıkacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK