BİP Aboneleri Mobil Oyun Dünyasına Giriyor

BİP Aboneleri Mobil Oyun Dünyasına Giriyor

137 views
0
PAYLAŞ

BİP kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına eğlenceli içerikler sunmaya devam ediyor. Şimdi ise sunduğu eğlenceli içeriklere bir yenisini daha ekledi. Uygulama kullanıcıları için yeni oyun platformunu sunuyor. BİP’in sunduğu yeni oyun platformunda çok yakında yüzlerce oyun yer alacak.

BİP kullanıcılarına yeni nesil bir uygulama olarak sesli, görüntülü ve yazılı mesajlaşma imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra uygulama kullanıcılarına oyun platformu da sunuyor. BİP oyun platformu şuan 192 ülkede hizmet veriyor. Platformda Jelly Madness, Sudoku ve Bubble Shooters gibi oyunları kullanıcılarına sunuyor. Bunun yanı sıra yap boz gibi oyunlarda yer alıyor. Platform geçen haftadan bu yana 370 bin oyun oynanma imkanı verdi. Platformda en çok ilgiyi ise Emocan Matching oyunu gördü. Oyunu oynarken en az 3 Emocan karakterini bir araya getirmeniz gerekiyor.

BİP uygulaması özellikle görüntülü ve mesajlaşma uygulaması sayesinde farklı ülkelerde popüler bir uygulama olmaya aday hale geldi. Uygulamanın kullanıcılarının büyük çoğunluğu ise gençlerden oluşuyor. Özellikle uygulamada eğlenceli CAPS’ler oluşturma imkanı da olması ayrıca dikkat çekiyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK