Asus Zenfone 4’ün Özellikleri Belli Oldu

Asus Zenfone 4’ün Özellikleri Belli Oldu

66 views
0
PAYLAŞ

Asus’un kısa bir süre sonra tanıtmayı planladığı yeni akıllı telefonu Asus Zenfone 4’ün merakla beklenen özellikleri belli oldu.

Geçtiğimiz günlerde ünlü teknoloji firması Asus’un yanlışlıkla sızdırdığı Asus Zenfone 4, Zenfone 4 Selfie, Zenfone 4 Pro ve Zenfone 4 Max modelleri hakkında bilgiler sızdırmıştı. Asus tarafından sızdırılan bu bilgilerin yanlışlıkla sızdırılmasının ardından bu bilgileri internet sitesi üzerinden kaldırmıştı.

Asus’un yeni Zenfone 4 ailesi şimdi de farklı bir yerde görüldü. Ünlü performans testi uygulamsı GFX Bench üzerinde görülen Zenfone 4 modelinin Asus tarafından açıklanmayan özellikleri de belli olmuş oldu.

Kullanıcıların akıllı telefonlarının ve mobil cihazlarının ne kadar güçlü olduklarını test etmek için kullandıkları popüler uygulamalardan birisi olan GFXBench üzerinde Asus’un yeni Zenfone 4 modeli göründü. Sızdırılan bilgilere göre Asus’un yeni Zenfone 4 modeli 5.5 inç büyüklüğünde Full HD bir ekranla geldiği görülüyor.

Zenfone 4 modelinin diğer özelliklerine bakıldığında işlemci tarafından 8 çekirdekli Snapdragon 630 işlemcisinin kullanıldığı görülüyor. Grafik işlem tarafında Adreno 508 GPU’yu kullanan Zenfone 4 ayrıca 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı sunuyor.

Çift kamera ile gelmesi beklenen Zenfone 4’ün GFXBench üzerinde tek kameraya sahip olduğu görülse de Zenfone 4’ün farklı modelinin çift kamerayla geleceği söylenebilir. 17 Ağustos tarihinde tanıtılması beklenen Zenfone 4 ailesinin ülkemizde de satışa çıkacağı düşünülüyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK