Apple iPhone S Modellerinin Fişini Çekebilir

Apple iPhone S Modellerinin Fişini Çekebilir

54 views
0
PAYLAŞ

Yeni iPhone modellerini kısa bir süre sonra tanıtacak olan Apple artık S serisi iPhone modeli tanıtmayabilir.
Teknoloji devi Apple’ın yeni iPhone modelleri merak edilirken Apple yeni iPhone modellerinde artık S takısı kullanmayabilir.

Apple iPhone 3G modelinden sonra sürekli her iki yılda bir S serisi iPhone modelleri çıkartmıştı. Apple’ın S serisi iPhone modellerinde yer alan S serisinin “Speed” anlamında kullanıldığı dile getirilmişti.

Apple’ın S serisi modellerinde tasarım bir önceki iPhone modelleriyle aynı kalıyor ve işlemci gibi özelliklerde iyileştirmelere gidiliyor. Ancak Apple’a yakın kimselerin aktardıklarına göre Apple iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modelinden sonra yeni bir S serisi modeli üretmeyecek.

Apple iPhone S modeli yerine artık iPhone, iPhone Plus ve iPhone Pro modelleri üretecek. Apple’ın bu iPhone modellerinde ki ayıştırıcı ise model yılları olacak. Yani iPhone Plus 2018, iPhone Plus 2019 yılları gibi yeni iPhone modelleri isimlendirilecek.

Apple’ın artık böyle bir isimlendirmeye gitmesinin en büyük nedeni ise yeni iPhone modellerinin artık sadece işlemci değil tasarımsal anlamda da yenilikler içermesi olarak gösteriliyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK