20 Megapiksellik Ön Kameraya Sahip Olan Akıllı Telefon Hindistan’da Satışa Çıktı

20 Megapiksellik Ön Kameraya Sahip Olan Akıllı Telefon Hindistan’da Satışa Çıktı

72 views
0
PAYLAŞ

Kullanıcıların artık selfe fotoğraflar çekmesinin ardından akıllı telefon üreticileri de tüketiciler için ön kamera çözünürlüğü yüksek akıllı telefonlar üretmeye başladılar. Son olarak giriş seviyesi akıllı telefon üreticisi Gionee yeni 20 megapiksellik ön kameraya sahip akıllı telefonunu Hindistan’da satışa çıkarttı.

Giriş seviyesi cihazlarla tanınan Gionee A1 akıllı telefon serisinin son üyesiyle birlikte kullanıcılarına tam 20 megapiksel çözünürlüklü ön kamera sunuyor.

Gionee A1 akıllı telefon serisini güçlendirmeye devam ediyor. Nepal’de satışa çıkarttığı Gionee A1 Lite modeliyle dikkatleri üzerine geçen Gionee şimdi de A1 Lite’ı Hindistan’da satışa çıkarttı.

2017 yılının başlarında A1 ve A1 Plus modelleriyle üst seviye ön kamera sunan Gionee görünüşe göre bu özelliğini geliştirmeye devam ediyor. Gionne A1 Lite modeliyle birlikte 20 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera sunan Gionee ayrıca bu ön kamerayı LED flaşla da desteklemiş durumda.

HD çözünürlük sunan 5.3 inç büyüklüğünde bir ekranla gelen Gionee A1 Lite ayrıca Gorilla Glass 3 ile korunuyor. Gücünü ü sekiz çekirdekli 1.3 GHz hız sunan MediaTeka MT 6753 işlemciden alan A1 Lite’ın grafik işlem birimi tarafında ise Mali T720 kullanılıyor. 3 GB RAM bulunan A1 Lite’ın 32 GB dahili depolama alanı bulunurken cihazın hafızası microSD kart ise 256 GB’a kadar yükseltilebiliyor.

Siyah ve Altın renk seçeneğiyle Hindistan’da satışa çıkan A1 Lite 235 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Gionee A1 Lite’ın ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağını kısa sürede öğreneceğiz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK