Künye

Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
KAYMAN Medya Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş
Güvenevler Mahallesi, Dumlupınar Cd. Optima Is Merkezi No:8, 33140
Yenişehir / Mersin
Tel: 08503026389

SORUMLU MÜDÜR
Yunus KAYMAN
mail:
 yunuskayman@teknodeck.com
Gsm: 0531 238 62 06

EDİTÖRLER
Fatih AKYOL
fatihakyol@teknodeck.com
Seda TAŞ
sedatas@teknodeck.com
Sema GÜNEŞ
semagunes@teknodeck.com
Resmiye ASLAN
resmiyeaslan@teknodeck.com
Emrah KAYA
emrahkaya@teknodeck.com
Mustafa KARAKOZAK
mustafakarakozak@teknodeck.com

Sema YILDIRAN
Gsm:
 +90 5323614251

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

Bilgi ve Destek Hattı
08503046326

Servis Yer Sağlayıcı
MUV Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti.
Atatürk Mh. Ataşehir Blv. Ata 2/3 Plz. Kat.8 D.71 Ataşehir – İSTANBUL
Telefon: (0 216) 606 49 72
Telefon: (0 850) 840 16 25
E-Mail: destek@muvhost.com

UYARI
Teknodeck.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı KAYMAN Medya Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2016 Teknodeck.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Teknodeck.com’a aittir. Teknodeck.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Teknodeck.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Teknodeck.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Teknodeck.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Teknodeck.com However, sometimes the Teknodeck.com uses third parties to process your information.Teknodeck.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Teknodeck.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Teknodeck.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Teknodeck.com and its services. When you use Teknodeck.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Teknodeck.com cookies section of our full Privacy Policy.