İphone 8′ den Yeni Bilgi Sızdırıldı!

Mobil 19 Ağu 2017 45 views Okunma iphone-8

Günümüzde en çok rağbet gören Apple ürünlerinden iPhone‘un yakın zamanda tanıtılması beklenen iPhone 8‘ in kablosuzu şarj bileşeni sızdırıldı.

Hiç kuşkusuz iPhone 8‘ in daha tanıtımı bile yapılmadan bir çok alıcıya sahip olduğu telefonun geçtiğimiz zamanlarda Foxconn üretim bandında görüntülenmiş olan iPhone 8 kasalarının ardından kablosuz şarj bileşenin bilgileri paylaşıldı. Çin’in en aktif sosyal medya sitesi Weibo‘da gösterilen ve Apple‘ın bir mühendisi tarafından paylaşılmış olduğu düşünülen iPhone 8 kablosuz şarj bileşeni şimdiden iPhone 8‘ in nasıl bir ileri boyutta bir telefon olacağını düşünürdü.

Bu durum bazı kullanıcılarda şüpheye yer verdi. Kimi takipçiler bunun Apple’ın çıkaracağı herhangi bir kablosuz şarj olduğunu, kimisi ise harici olarak satılması düşünülen kablosuz şarjın ekran bileşeni olduğunu İphone 8 ile alakalı bir bileşen olmadığı yönünde bilgiye sahip olduklarını iddia ettiler.

Ama çok açık bir durum var bu bileşen görüntüsü Apple’a ait ve Apple ürünlerinden herhangi birinde kullanılacak ve dahili bir yöntemden hariç harici bir yönteme doğru yol aldıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Son olarak kablosuz şarj özelliğini İOS 11.1 güncellemesinden sonra rahatlıkla kullanabileceğini söylemek isteriz.

Etiketler:,

Yorumlar


Sen de Yorumla!