X-Men Evreninden Wolverine Ve Storm’un Gizli Geçmişi Ortaya Çıktı

X-Men Evreninden Wolverine Ve Storm’un Gizli Geçmişi Ortaya Çıktı

312 views
0
PAYLAŞ

Marvel’ın sevilen süper kahraman serisi olan X-Men’in sevilen karakterlerinden olan Wolverine ve Storm’un gizli geçmişleri ortaya çıktı.

Bilindiği gibi Wolverine karakterine hayat veren Hugh Jackman’ın sinema macerası son buldu. Ancak ortaya çıkan son bilgilere göre Wolverine karakterine dair bilinmeyen pek çok şey var. X-Men filmlerinde yer alan Storm karakteriyle görünüşe göre Wolverine’in çalkantılı bir aşk hikayesi varmış.

X-Men filmlerinde yer alan Storm karakterine hayat veren Halle Berry bilindiği gibi uzun bir süredir X-Men filmlerinde yer almıştı. Kısa bir süre sonra izleyicilerle buluşacak olan Kidnap filminin tanıtım çalışmalarını sürdüren Halle Berry’e X-Men filmler soruldu. Sevilen oyuncu Berry konuyla ilgili olarak Wolverine ve Storm’un izleyicilere yansıtılmayan gizli bir aşk yaşantısı olduğunu dile getirdi. Berry açıklamasında “Storm ve Wolverine eskiden birlikteydiler. Başta her şey çok güzeldi ancak Logan Jean Grey’e aşık olunca her şey değişti” dedi. Ayrılık nedenini Storm’un kıskançlığına bağlayan Berry X-Men filmlerinde canlandırdığı Storm karakterinin de kimse tarafından sevilmediğini dile getirdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK